
/www/wwwroot/darkmemes.pl/templates_c/cbab0ec20d855ef6d3a777e0bb2d80d72fbcbaec_0.file.header.tpl.php on line
142
" alt="Avatar" class="user-avatar" />
Warning: Undefined array key "username" in /www/wwwroot/darkmemes.pl/templates_c/cbab0ec20d855ef6d3a777e0bb2d80d72fbcbaec_0.file.header.tpl.php on line 145
-
Warning: Undefined array key "main" in /www/wwwroot/darkmemes.pl/templates_c/cbab0ec20d855ef6d3a777e0bb2d80d72fbcbaec_0.file.header.tpl.php on line 148
/
Warning: Undefined array key "images" in /www/wwwroot/darkmemes.pl/templates_c/cbab0ec20d855ef6d3a777e0bb2d80d72fbcbaec_0.file.header.tpl.php on line 149
-
Warning: Undefined array key "com" in /www/wwwroot/darkmemes.pl/templates_c/cbab0ec20d855ef6d3a777e0bb2d80d72fbcbaec_0.file.header.tpl.php on line 151
-
Warning: Undefined array key "user_register_date" in /www/wwwroot/darkmemes.pl/templates_c/cbab0ec20d855ef6d3a777e0bb2d80d72fbcbaec_0.file.header.tpl.php on line 153
-
Warning: Undefined array key "votes" in /www/wwwroot/darkmemes.pl/templates_c/cbab0ec20d855ef6d3a777e0bb2d80d72fbcbaec_0.file.header.tpl.php on line 155
Premium do:
Warning: Undefined array key "user_premium" in /www/wwwroot/darkmemes.pl/templates_c/cbab0ec20d855ef6d3a777e0bb2d80d72fbcbaec_0.file.header.tpl.php on line 163
Warning: Undefined array key "user_premium_expired" in /www/wwwroot/darkmemes.pl/templates_c/cbab0ec20d855ef6d3a777e0bb2d80d72fbcbaec_0.file.header.tpl.php on line 164
Zły dział xd
0@pht cyc turmaliny tez normalnie w poczekalni był stulejarzu
0@cwaniakchuj bo masz kliknięte zeby bylo witam w poczekalni xd
0@pht ja po prostu chciałbym być sexy, żeby takom loszke poprzytulać po segzah
0@cwaniakchuj a kto by nie chciał :D
0@pht w sumie racja, pora się wziąć w garść... och wait w dupe jebana praca po 12h mnie czeka kolejny tydzień
0@cwaniakchuj spoko, moja codzienność, a teraz pogodzinach mikroblog :D
0@pht ja ten tydzień jeszcze i potem teoretycznie 8h, a w praktyce z 6,5h
0gdybym miał kilka stówek odłożonych to bym skoczył ze spadochronem, tak bardzo brakuje mi adrenaliny, że mam fantazje, jak wypierdalam się samochodem na zakręcie i dachuje
i na rokse musze w końcu zebrać odwagę, bo już nawet się nie łudzę, że jakaś loszka się mną zainteresuje
@cwaniakchuj grunt to marzenia, nie poddawaj sie
0@pht tej admin halo. To tak, po pierwsze na mikrobloga nie da się inaczej wejść niz przez powiadomienie, że zostałem oznaczony. Po drugie nie mogę zminusować tego posta na mikro. Po trzecie nie moge dodać odpowiedzi ani do posta ani do któregoś z komentarzy, a chciałem Turmalinę kurwę świnie o coś spytać.
0@cwaniakchuj wiem bo mikroblog jest ukryty :) i tak narazie ma pozostac. kanalem do zglaszania bugow jest mail/discord - potrzebuje jakis screen
0@pht ciesz się, że w ogóle zgłaszam xD już naprawiłeś widzę
0